Harmonogram konferencji
Program II Międzyuczelnianej Konferencji Zaawansowane Materiały i Nanotechnologia 2017
11.03.2017
09:00 –10:00 |
Rejestracja uczestników (pierwsze piętro)
|
10:00 –10:15 |
Oficjalne rozpoczęcie Konferencji ZMIN 2017
|
10:15 – 10:45 |
prof. dr hab. Zbigniew Postawa „Modelowanie komputerowe zjawisk towarzyszących obrazowaniu chemicznemu struktur organicznych techniką SIMS”
|
10:45 – 11:15 |
prof. dr hab. Szczepan Zapotoczny „Inżynieria makromolekularna na powierzchni”
|
11:15 – 11:45 |
Maciej Hendzel „Metody chemii kwantowej w nauce o materiałach”
|
11:45 – 12:15 |
Ewelina Zdanowicz „Wpływ domieszkowania na właściwości optyczne dwuwymiarowego kryształu MoS2”
|
12:15 – 12:35 |
Przerwa kawowa
|
12:35 – 13:05 |
Karol Cieślik „Metoda dyfrakcji niskoenergetycznych elektronów (LEED) w badaniach właściwości struktralnych powierzchni – podstawy teoretyczne”
|
13:05 – 13:35 |
Karolina Łempicka „Określanie grubości warstw eksfoliowanych dichalkogenków metali przejściowych za pomocą rezonansowej spektroskopii Ramana i kontrastu optycznego”
|
13:35 – 14:05 |
Mikołaj Mielczarek „Tworzenie cienkich warstw przy pomocy ablacji laserowej i elektronowej”
|
14:10 – 15:00 |
Przerwa na obiad
|
15:00 – 16:30 |
Sesja posterowa |
12.03.2017
09:45-10:00 |
Rozpoczęcie drugiego dnia Konferencji ZMIN 2017
|
10:10-10:40 |
Arkadiusz Bochniak „Izolatory topologiczne”
|
10:40–11:10 |
Dominika Wieczorek „Symulacje atomistyczne właściwości strukturalnych i transportowych ciekłych roztworów Al-Zr”
|
11:10–11:40 |
Maciej Skolarczyk „Anodowe nanostrukturalne tlenki metali przejściowych jako fotosensory glukozy”
|
11:40–12:10 |
Joanna Końko „Funkcjonalizowane nanowłókna węglowe”
|
12:10–12:30 |
Przerwa kawowa
|
12:30–13:00 |
Marta Pietrzak „Właściwości termodynamiczne i transportowe w ciekłych roztworach metalicznych Al-Cu w ujęciu metod symulacji atomistycznych”
|
13:00–13:30 |
Patrycja Gruszka „Badania korozyjne połączeń stopów aluminium z serii 5XXX i 7XXX”
|
13:30–14:00 |
Adriana Gilarska „Pęcherzyki lipidowe stabilizowane warstwą silikonową jako nowe nanonośniki substancji biologicznie aktywnych”
|
14:00–14:30 |
Paulina Komorek „Adsorpcja biopolimerów do powierzchni metalicznych w ujęciu biomedycznym”
|
14:45–15:15 |
Przyznanie nagród za najlepszą prezentację ustną oraz najlepszy poster, oficjalne zakończenie Konferencji ZMIN 2017
|
15:20 |
Obiad |